Эксперт Форекс
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Эксперт Форекс

Будешь в тренде – будут деньги!
 
ФорумФорум  Последние изображенияПоследние изображения  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 Начальнику відділу нагляду за додержанням природоохоронного законодавства Генеральної прокуратури України від 23.03.2011р.

Перейти вниз 
АвторСообщение
profiT
Реально Продвинутый Трейдер
Реально Продвинутый Трейдер
profiT


Сообщения : 41

Начальнику відділу нагляду за додержанням природоохоронного законодавства   Генеральної  прокуратури України від 23.03.2011р. Empty
СообщениеТема: Начальнику відділу нагляду за додержанням природоохоронного законодавства Генеральної прокуратури України від 23.03.2011р.   Начальнику відділу нагляду за додержанням природоохоронного законодавства   Генеральної  прокуратури України від 23.03.2011р. Icon_minitimeВт Мар 29, 2011 1:43 am

Генеральна прокуратура України
Начальнику відділу нагляду за додержанням
природоохоронного законодавства
М. Куликовському
01011, Київ-11, Різницька 13/15

Звернення щодо забудови прибережної захисної смуги земель водного фонду вздовж Канівського водосховища навколо СТ «Парус» Бориспільського району Київської області

За Вашим листом № 97/4-10407-08 від 12.03.11 мені стало відомо про організовану перевірку з порушених мною питань. ЇЇ проведення доручено прокурору Київської області.

Довожу до вашого відома, що Київська обласна прокуратура направила розгляд мого питання до Бориспільської міжрайонної прокуратури (додаток 1).

Вважаю за необхідне зазначити, що я ще в минулому році звертався до Бориспільської міжрайонної прокуратури з повідомленням про злочин. 18.01.11 я звернувся з відповідним зверненням, а 09.02.11 з заявою щодо невідповідності законам України рішень Головурівської сільради Бориспільського району Київської області стосовно благоустрою прибережної захисної смуги вздовж Канівського водосховища, шляхом відчуження земель водного фонду у приватну власність ( додаток 2, 3).

11.02.11 мені надав відповідь в.о. Бориспільського міжрайонного прокурора І. Грабець, з якої слідує, що забудова земель водного фонду відбувається на законних підставах ( додаток 4).

Я звісно не погодився з цим рішенням, на яке у мене виникло з два десятка зауважень, і 02.03.11 оскаржив його вищестоящому прокурору ( додаток 5).

Враховуючи вищезазначене, прошу підсилити контроль над ходом перевірки, оскільки поки Бориспільська прокуратура сама себе провіряє та перепровіряє, якісь люди спокійно заливають бетоном дитячий пляж, передбачений Проектом «Визначення та благоустрій рекреаційних, пляжних та заповідних зон прибережної природоохоронної смуги навколо СТ «Парус» півострова Парус Канівського водосховища» (об’єкт 3, додатку 6), встановлюють будинки на запланованому футбольному полі (об’єкт 11, додатку 6), ріжуть на кусочки та готують до перепродажу заповідник місцевого значення «Бобровиця» (об’єкт 12, додатку 6) та риболовно-любительський комплекс (об’єкт 13,14,15 додатку 6), засипають піском озеро «Ведмедька» однойменного дендропарку (об’єкт 17, додатку 6), та знищують інші об’єкти, передбачені вищезазначеним Проектом благоустрою.

Окремо прошу перевірити на відповідність Конституції України, іншім законам України розроблений ініціативною групою СТ «Парус» Проект «Визначення та благоустрій рекреаційних, пляжних та заповідних зон прибережної природоохоронної смуги навколо СТ «Парус» півострова Парус Канівського водосховища (додаток 6), та порівняти його з проектом Головурівської сільради «Визначення та благоустрій водоохоронної зони і прибережної захисної смуги вздовж Канівського водосховища с. Кийлів Бориспільського району Київської області» за яким, як мені відомо, заплановано благоустроїти прибережні природоохоронні смуги навколо СТ «Парус» шляхом безоплатної передачі ділянок під забудову котеджами приватним особам.
Вернуться к началу Перейти вниз
http://expertforex.biz/
 
Начальнику відділу нагляду за додержанням природоохоронного законодавства Генеральної прокуратури України від 23.03.2011р.
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Президенту України. Звернення щодо уникнення ескалації до України революційних настроїв в наслідок бездіяльності органів прокуратури при розгляді питань про забудову прибережних захисних смуг
» Звернення до народного депутата України Омельченко Григорія Омеляновича щодо бездіяльності органів прокуратури при розгляді питань про зловживання у сфері земельних відносин. 22.02.11
» Лист з Генеральної прокуратури України від 31.03.11 № 07/4-10407-09
» Лист з Генеральної прокуратури України від 07.04.2011 № 05/3 -10407-08
» Відповідь Бориспільської прокуратури від 11.02.11

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Эксперт Форекс :: Обращения к органам власти.-
Перейти: